אודות צוות WEB-A

מי אנחנו (בקליפת אגוז)

13 שנים לאחר שקמנו, אנו סבורים שפיצחנו את השיטה.

חברת “פתרונות” היא תוצר אבולוציוני שמגלם בתוכו 13 שנות פעילות והתמחות בגיוס והשמת עובדים.
דרכנו החלה בשנת 2006 בעיר אילת, כאשר הקמנו את “עובדים באילת” והיינו הראשונים לזהות את הצורך בגיוס עובדים לבתי המלון באילת, בשיטת השמת עובדים.
שנת 2010 הייתה השנה ש”יצאנו מהחומות” והקמנו את “מועדפת בעיר”, שבמשך 8 שנות פעילותה הפכה להיות אחת מחברות השמת העובדים הבולטות בקרב חיילים משוחררים וחבר’ה צעירים.
בשנים האחרונות תחומי ההתמחות שלנו התרחבו ללא היכר, ואנו מספקים פתרונות השמה למגוון רחב של תפקידים, החל מעובדי ייצור, מפעילי מכונה, לוגיסטיקה, מכירות ושירות לקוחות, המשך בהנדסאים מהנדסים ואקדמאים במגוון תחומים, לרבות מדעי הטבע, פארמה, בנייה וכדומה, וכלה במשרות ניהול זוטר וניהול ביניים, עד רמות של מנהלי מחלקות.
לכל אורך השנים החברה דוגלת בהשמת עובדים בלבד, ללא קיום יחסי עובד מעביד בין העובדים לחברה, אלא בין המזמין לבין העובד. אנו סבורים שפתרון העסקה זה, הוא הטוב ביותר לכל הצדדים, מעמיק את תחושת השייכות של העובד לארגון, ואף נחשב לפתרון הזול ביותר עבור המזמין.

צוות Web Accessibility הינו הצוות המוביל בישראל בתחום הנגישות באינטרנט. 

הצוות מתמחה במגוון תחומי הנגישות באינטרנט משלב הייעוץ הראשוני ועד שלב כתיבת הצהרת נגישות מותאמת למבנה העסק ולשירותים שהוא מציע.

אנו מאמינים כי לכל אדם חייבת להיות האפשרות לצרוך את השירות או המוצר שאתם מציעים, בצורה הטובה ביותר במחשב הנייח ובסלולרי.

תהליך קבלת השירות יתאפשר בצורה קלה וברורה תוך כדי שיפור ושימור על תהליך חווית המשתמש.

כחלק מתהליך ביצוע ההנגשה של אתר אינטרנט אנו מלווים בצוות אנשים עם מוגבלויות שונות המאפשרים לנו לבדוק את מצב האתר בהתאם לטכנולוגייות המסייעות שבהן הם משתמשים וכך להסיק את המסקנות הנכונות ביותר לאורך ביצוע הנגשת האתר.

מצורפת תעודת הסמכה לקורס מקיף בנושא הנגשת אתרים: 

תעודת הסמכה בהנגשת אתרים

 

 

 

צור קשר